Our HR Policy

İnsan Kaynakları politikamız; yüksek bir bilinç ve sorumluluk düzeyinde insanlardan, işlerinde uzman, usta ve iyi sütçülerle birlikte, sütün sağlık ve bereketini yaymayı amaç edinmiş bir topluluk kurmak ve bu topluluğun çabasıyla tüm ülkeye ve dünyaya yayılan bir Ener markası oluşturmaktır.

 

İşe Alım Politikası

İşe alım politikamız, iş başvurusu yapan tüm adayların fırsat eşitliğine ve en iyi şekilde şekilde istihdam edilmelerine imkan yaratacak son teknoloji araç ve teknikleri kullanarak yetenekli ve verimli insan kaynağını bünyemize kazanmaktır.
Bu politikayla başvurulan pozisyonun özelliğine göre; adaylar pozisyona göre değerlendirmeye alınırlar. Değerlendirme sürecinde mülakatlarla birlikte pozisyonların seviyeleri ve ihtiyaçlarına göre kişilik analizi, ihtiyaca göre İngilizce ve genel yetenek testleri uygulanır.

 

Oryantasyon Politikası

Bu süreçte işe yeni başlayan çalışanlarımıza değerlerimizi benimsemeleri ve yüksek oranda göreve hazır olmaları hedefiyle gerekli olan tüm teknik bilgi ve değerlerimiz aktarılır.

 

Performans Politikası

Çalışanlarımıza hedeflerimiz yükseltmek, verimliliğimizi artırmak ve başarılarını ödüllendirmek için performansa dayalı kariyer planlamaları yapılır. planlaması ve kariyer kurguları oluşturulur. Ücretlendirme ve yan hak süreçleri yönetilir.

 

Eğitim Politikası

Çalışanlarımızın eğitimini markamızın geleceği açısından en önemli unsurlardan biri olarak ele alır ve bu mantıkla insan kaynaklarına doğru ve sürekli yatırım yaparız.